Sportclubs en verenigingen

Hieronder een overzicht van de actieve sportverenigingen in Kuurne:

  • Damesvolleybal Kuurne 
    Dhr. Vankemmel Dennis 
    0472 11 34 63                   
    vkdennis@gmail.com      
  • De Kuurnse Turnkring vzw
    Mevr. Huyghe Inge

    0471 99 45 26

    baert.huyghe@telenet.be

  • De Paradijsvogel             
    Dhr. Delsoir Kurt               

    0473 44 13 97                   

    Kurt.delsoir@hotmail.com

  • De Schure vzw
    Dhr. Dewaele Pierre

    0498 12 57 38

    pierredewaele@telenet.be

  • Duikschool Ne
    reus Kuurne vzw
    Dhr. Van der Mast Merijn          

    0477 19 73 97

    Merijn.vandermast@gmail.com

  • Egika Karabijnschutters vzw
    Dhr. Labeeuw Mario

    0476 60 36 82

    info@egika.be

  • FC Eendracht Kuurne vzw
    Dhr. Herman Kurt             

    0475 70 99 51                   

    Kurt.herman2@outlook.be

  • FC Strand Associates
    Dhr. Dekeyster Cedric

    0496 34 42 46

    fc.strand.associates@gmail.com

  • FCE Studax Kuurne vriendenkring
    Dhr. Soete Vincent

    0475 61 52 67                   

    vincent@warlophoreca.be

  • Handbalclub Apolloon Kuurne
    Dhr. Vandamme Filip

    0476 94 90 9

    vandamme-provoost@telenet.be

  • Joggingclub Kuurne         
    Dhr. Guillemyn Wim        

    0486 92 05 84                   

    info@rapperdaneenezel.be

  • Karate Toukon Kuurne
    Dhr. Vanderhaeghe Kristof

    0477 47 27 65

    info@security-trends.be

  • Kon. Biljartclub Vermaak na Arbeid
    Dhr. Buyst Carlos                                     

    0495 78 53 08

    Carlos.buyst1@telenet.be

  • Kuurnse Badmintonclub
    Dhr. Bovyn Angelo

    0479 89 70 10

    kuba@telenet.be
          

  • Kuurnse Minivoetbalvereniging
    Dhr. Provoost Koen                     

    0496 53 35 26

    Koen.provoost@kbc.be              

  • Kuurnse Watersportvereniging vzw
    Dhr. Verhaegen Karl
    0478 28 05
    kuurnsewatersportvereniging@gmail.com

  • Kuurnse Zwemvereniging Nereus
    Dhr. Dermaux David                    

    0497 59 70 99                              

    kzvnereus@hotmail.com

  • Levensvreugde vzw
    Dhr. Decoene Karel

    056 37 10 23

    karel.decoene@telenet.be

  • Loopkoerscomité St.-Pieter
    Dhr. Lietaert Geert

    0495 25 85 99                   

    Geert.lietaert@telent.be

  • Molenzangers                  
    Dhr. Bossuyt Patrick

    0496 40 77 25

    patrick.bossuyt@gmail.com

  • O.K.R.A. – Trefpunt 55+ Kuurne
    Dhr. Ameye Jean-Marie              

    0474 78 53 48                          

    okrakuurne@telenet.be 

  • Petanqueclub De Seizoenstoters
    Dhr. Callens Germain

    0473 72 82 56

    callens.germain@telenet.be
       

  • Petanqueclub De Ware Vrienden
    Dhr. Callens Germain                  

    0473 72 82 56

    callens.germain@telenet.be     

  • Sport Vrienden Kuurne
    Dhr. Vercruysse Johan

    0475 93 66 56

    svkuurne@gmail.com

  • Tafeltennisclub Eendracht Kuurne
    Dhr. Deprez Jan                           

    0485 07 64 80

    info@ttckuurne.be

  • Tennisclub d’Hoeve vzw
    Dhr. Moerman Thorsten

    thorsten.moerman@gmail.com

  • Tennisclub Leiemeers vzw        
    Dhr. Schaeck Lieven                     

    0479 22 31 08                               

    secretariaat@tcleiemeers.be  

  • Volleybalclub Jong Kuurne vzw
    Dhr. Decoene Marc

    0477 75 81 62

    marc.decoene@jongkuurne.be

  • Volleybalclub ‘BATOET’             
    Dhr. Depypere Johan                   

    0479 59 46 90                               

    johandepypere@skynet.be

  • W.T.C. Fun Bikers Kuurne
    Dhr. Vanclooster Kurt

    0477 26 62 65

    kurt.vanclooster@telenet.be

  • W.T.C. K.W.B. Sint-Pieter
    Dhr. Verhelst Filiep          

    0478 96 88 94                   

    Filiep.verhelst@skynet.be

  • W.T.C. O’Dorney
    Dhr. Meeuws Jeroen

    0485 45 17 15

    jeroen.meeuws@gmail.com

  • Wielerclub Kon. Sportingclub vzw
    Dhr. Verhelst Filiep

    0478 96 88 94

    Filiep.verhelst@skynet.be